Ja pasūtīsiet preci brīvdienā, Jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstrādāts nākamās darba dienas rītā.

Lai paātrinātu preces piegādi, lūdzu,atsūtiet mums maksājuma uzdevumu uz kontaktos norādīto e-pastu.
100% oriģinālās lampas
  • vairāk kā 10 gadu pieredze AV tehnoloģijās
  • visi ražotāji un modeļi
  • pieejamas apjoma atlaides
Sākums Par mums Produkti Klientu serviss Blogs Sazināties ar mums
Atrast lampu
2Izvēlieties modeli
1Izvēlieties ražotāju
Komplektu vai tikai spuldzi?
Komplektu vai tikai spuldzi?
90 dienu garantija
90 dienu garantija
Piegāde 48 stundās
Piegāde 48 stundās
Speciāls piedāvājums
Speciāls piedāvājums
Videi draudzīga lietošana
Videi draudzīga lietošana

BenQ iepazīstina ar jauno biznesa projektoru MX520

BenQ iepazīstina ar jauno biznesa projektoru MX520

BenQ šī gada 3. decembrī iepazīstina ar savu jauno biznesam paredzēto projektoru MX520. Šis modelis nodrošina 3, 000 ANSI lumenu spilgtumu, 1.07 miljardu krāsu attēlojumu un ļoti augstu kontrasta līmeni 13,000:1. BenQ MX520 nodrošina arī 3D formāta satura atspoguļošanas iespējas un, pateicoties tā enerģijas ekonomijas funkcijai, tas ir paredzēts ekspluatācijai mazās un vidēji lielās telpās.

Iebūvētā SmartEco tehnoloģija ļauj ekonomēt projektora elektro enerģijas patēriņu līdz pat 70%, kā arī sniedz iespēju pagarināt projektora lampas mūžu līdz 6,500 stundām, kas ir 2X ilgāk kā tas iespējams ar iepriekšējās paaudzes projektoriem. Ieslēdzot projektoru SmartEco režimā, MX520 automātiski piemēro optimālo spriegumu projektora lampai, lai nodrošinātu labāko kontrasta un spilguma kombināciju, izmantojot tikai tik daudz gaismas, cik nepieciešams. Projektoram ir arī citas enerģijas taupīšanas funkcijas - Eco Blank, No Source Detected un Standby režīmi, kas nodrošina gaismas spilgtuma samazināšanu vai pilnīgu izslēgšanu, kad projicēšana nav nepieciešama.

Šim projektoram ir nodrošināts arī ātrs dzesēšanas laiks. Ja projektors ir ticis izslēgts netīšām, tiek nodrošināta tūlītēja atpakaļ ieslēgšanas iespēja -  90 sekunžu periods, kurā projektoru ieslēgt atpakaļ.

Minētās funkcijas nodrošina samazinātas projektora ekspluatācijas izmaksas tā lietotājam, jo tiek patērēts ievērojami mazāk elektroenerģijas un panākts garāks prolektora lampas darba mūžs.

Šis BenQ projektors var kalpot kā izklaides centrs, jo nodrošina dažādus 3D satura formātus un ir savietojams gan ar Blue-ray, gan DVD atskaņotājiem.

Projektora cena paredzēta apt. 700 USD.

GBP projectorlamps-eshop.co.uk GER beamerlampen-eshop.de PLN lampydoprojektora.pl LVL projektoruspuldzes.lv LTL lemposprojektoriams.lt HUF projektorlampak-eshop.hu ESP tiendalamproyector.es